Uherský Brod – město J.A.Komenského

„Kdo chce býti člověkem, musí vidět nejen to, co mu leží pod nohama, ale musí se ohlédnout za tím, co již přešlo, aby se učil z minulosti pro budoucnost.“

Jan Amos Komenský

Jistě jste zaregistrovali velkou změnu na titulní stránce. Původní statický obrázek se mění a postupně se objevují další snímky města. Avšak, pokud najedete kurzorem na fotku, pak ta se zastaví na takovou dobu, jak dlouho kurzor na fotce leží! Po stranách se objeví šipky, které umožní přjít na další fotku. navíc, kliknutím na danou fotografii se v jiném okně objeví její větší formát. Doufáme, že uvedená změna ještě více zlepší pohodu při prohlížení stránek  našeho webu.

Novinky z dění ve městě se dozvíte v oddíle Nejnovější příspěvky v pravém sloupci. Co nového se změnilo na stránkách webu a kdy?  Klikněte na datum v Kalendáři! Které osobnosti žily, žijí v Uherském Brodě? Klikněte na Kdo je kdo.
Fotografie starší i novější jsou v oddíle Archiv.
Archivované fotografie jsou v oddíle A1, B1.
Fotografie v elektronické podobě jsou v oddílu Virtuální fotografie, oddíl VA1,VA2,VA3,VA4,VA5.
V každém oddíle Kdo je kdo, VA, lze vyhledat podle zadaného slova soubor hesel, fotografií, opatřených tímto slovem.  Zvolené slovo, datum, jméno napíšeme do obdélníčku : FILTROVAT.  Příklad: Chcete nalézt fotografie ulice ve městě? Zadáme ARCHIV, pak VA1-Uherskobrodsko nebo A1,B1. Zvolíme ulici, např. Dolní Valy; objeví se všechny fotografie, u nichž v textu jsou Dolní Valy. Když nevíme, neznáme název ulice, klikneme nejprve na Mapu. Zjistíme, jakou ulici si přejeme vidět a pak jdeme do Archivu.
Události
nás seznámí s děním současným. Kliknutím na Bibliografie města se dozvíte o publikacích a jejich autorech s tematem Uherský Brod.
Rubrika Publikační činnost vám umožní si přečíst statě, publikace uherskobrodských autorů.
Milovníci historie města najdou své čtení v rubrice (vodorovná lišta) Historie města.
O přírodních poměrech se lze dozvědět v rubrice Přírodní poměry.
A charakteristiku Občanského sdružení Uherskobrodští patrioti najdete v rubrice O nás.
Pěkné zážitky v listování našich webových stránek vám přejí Uherskobrodští patrioti

Komentáře nejsou povoleny.