18.srpna Český rozhlas na nádraží v Uherském Brodě! Živé vysílání!

Ranní Dvojka jede vlakem na výlet aneb sejdeme se na nádraží

 1. červenec 2021
  Ranní Dvojka

Poslouchejte Ranní Dvojku a staňte se součástí živého vysílání s Daliborem Gondíkem přímo z vašich oblíbených vlakových nádraží v Čechách i na Moravě. Těšit se můžete na zajímavé hosty i soutěž o kufr. Pusťte si Dvojku živě, pokud uslyšíte ukázku písně Kufr, zavolejte na číslo 221 552 525 a můžete vyhrát cestovní kufr.

Ranní Dvojka se vydává vlakem na výlet a vy můžete být u toho. „Nápad zrál téměř dva roky,“ shoduje se tým, který vysílání připravuje. S kým se můžete každé ráno na vlnách Dvojky setkat?

Ranní Dvojka jede vlakem na výlet

Speciální letní vysílání od 19. do 23. července 2021 a od 16. do 20. srpna 2021.

Živě na Dvojce od 6:30 do 8:30. Poslouchat můžete v rádiu, na webu Dvojky nebo zdarma v aplikaci mujRozhlas na mobilu i počítači.

NÁDRAŽÍ ČECHY

 1. 7. 2021 Nelahozeves zámek
 2. 7. 2021 Děčín hl.n.
 3. 7. 2021 Karlovy Vary – horní nádraží
 4. 7. 2021 Tábor
 5. 7. 2021 Hradec Králové hl. n.

NÁDRAŽÍ MORAVA

 1. 8. 2021 Opava východ
 2. 8. 2021 Olomouc hl. n.
 3. 8. 2021 Uherský Brod
 4. 8. 2021 Břeclav
 5. 8. 2021 Třebíč

S moderátorem a autorem všech bláznivých nápadů Daliborem Gondíkem; veselou editorkou nadšenou do možného i nemožného Reginou Květoňovou; produkční a báječnou spojkou Eliškou Švepešovou; moderátorem a skvělým parťákem Jakubem Kaločem.

Ranní Dvojka jede vlakem na výletRanní Dvojka jede vlakem na výlet|foto:Khalil Baalbaki, Český rozhlas
Společně sepsali pět důvodů, proč vzniklo speciální letní vysílání Ranní Dvojka jede vlakem na výlet a zvou vás na výjimečnou jízdu po českých i moravských železničních trasách.

Proč? Nápad se v hlavách ranního týmu zrodil už docela dávno. Všechno ale má svůj čas a každá kytička potřebuje vodu, výživu a občas i trošku pohnojit. To vše jsme dělali skoro dva roky a výsledek se dostavil.

Proč vlakem? Vlak je romantika, klid, minulost, současnost, vzpomínky, zážitek, výlet, rodina, samota, setkání, povídání, tunely, mosty, lesy, města, příroda…

Železniční kvíz Dalibora Gondíka: Co je to šturc a čuba, kdo je na dráze Bardotka nebo Šlechtična?
Proč na nádraží? Každá cesta vlakem začíná právě tam. Potkáme se, popovídáme, počkáme, dáme si kávu nebo v nádražní restauraci dobrý oběd a navštívíme i nástupiště. Samotné budovy jsou často architektonickými skvosty s nádhernými interiéry.

Proč Ranní Dvojka? Protože vysíláme v čase, kdy je na nádraží často cvrkot, šrumec, pohyb, ruml a shon. A toho se chceme zúčastnit a toho chceme být součástí. S vámi.

Proč dva týdny? Chtěli jsme projet celé Česko. A představte si, že to naše putování má na mapě téměř tvar srdce. To srdce máme na dlani a chceme vám jej dát. V Čechách, na Moravě i ve Slezsku.

Partneři projektu Ranní Dvojka jede na výlet
České dráhy a aplikace Vlakem na výlet

Správa železnic

Ledové čaje FRESH Teekanne

Ovesné sušenky Emco

Cestovní skořepinové kufry 4Home

Čepice Bushman

autoři:
Dalibor Gondík
,
Regina Květoňová
,
Eliška Švepešová
,
Jakub Kaloč

Příspěvek byl publikován v rubrice Zprávy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář