
Je to tak. Blízká spolupracovnice Uherskobrodských Patriotů, malířka, učitelka výtvarné výchovy na Základní škole Pod Vinohrady paní Laďka Kotačková se prezentuje v Praze. A to přímo v zasedací síni Senátu České republiky. Kdyby vás cesty v srpnu zavály do Prahy, možná byste mohli výstavu chcrakteristických maleb paní Kotačkové navštívit……J.K.




