Mgr.Laďka Kotačková má vernisáž v Senátu

Je to tak. Blízká spolupracovnice Uherskobrodských Patriotů, malířka, učitelka výtvarné výchovy na Základní škole Pod Vinohrady paní Laďka Kotačková se prezentuje v Praze. A to přímo v zasedací síni Senátu České republiky. Kdyby vás cesty v srpnu zavály do Prahy, možná byste mohli výstavu chcrakteristických maleb paní Kotačkové navštívit……J.K.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zprávy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář